cs

Volný čas

Jizerské hory jsou jako stvořené pro pěší i cykloturistiku. V zimním období nabízejí stovky kilometrů běžeckých tras včetně světoznámé Jizerské padesátky. Na svahu naproti penzionu je Ski areál U Vodárny vybavený třemi vleky a v blízkém okolí naleznete další. V zimním období zajišťujeme pro ubytované zdarma dopravu mikrobusem na sjezdovky a zpět.

Pro milovníku krátkých vycházek po okolí doporučujeme začít v Bedřichovském Infocentru. Zde také začíná naučná stezka Bedřichovské výhledy, která Vás provede po obou stranách údolí. Velkou výhodou je vybavenost jednotlivých zastavení, která potěší hlavně Vaše děti. Pro vzdálenější procházku doporučujeme technickou naučnou stezku Černá Nisa.

Cílem Vašeho putování může být nedaleká rozhledna Královka, vzdálené necelou hodinu od penzionu, nebo půldenní výlet na lokalitu Nová louka (Šámalova chata). Případně se můžete vydat na některou z okolních vodních nádrží, buď vodní nádrž Bedřichov (ve které se za dobrého počasí můžete i vykoupat), nebo vodní nádrž Josefův Důl (zdroj pitné vody pro oblast Jablonce a Liberce - zde je koupání zakázáno). Právě z Josefova Dolu odebírá surovou vodu úpravna vody, v jejímž areálu se penzion nachází.

Milovníky sportovního vyžití potěší koupaliště, blízký lanový park, nebo tenisové kurty poblíž centrálního parkoviště. Poblíž penzionu si můžete vybrat z nabídky dvou bowlingových center a strávit příjemný večer aktivním sportem.

V nedalekém Janově nad Nisou potěší především děti Bobová dráha. U ní se nachází přírodní dětské hřiště a trampolínové centrum. Najdete zde také pizzerii nabízející občerstvení.

Novinky

 • Dbáme na hygienickou bezpečnost
  Dbáme na hygienickou bezpečnost

  Vzhledem k Mimořádnému opatření Ministerstva zdravotnictví s platností od 24. května 2021 je možné v našem penzionu ubytovat pouze hosty kteří:

 • Už se na Vás těšíme
  Už se na Vás těšíme

  Jsme připraveni poskytovat ubytování a služby při dodržování předepsaných hygienických opatření.

 • Vítáme první letošní hosty
  Vítáme první letošní hosty

  Z rozhodnutí vlády ČR můžeme otevřít a přivítat první hosty v letošním roce. Ovšem za zpřísněných hygienických opatření, čtěte dále.