cs

Volný čas

Jizerské hory jsou jako stvořené pro pěší i cykloturistiku. V zimním období nabízejí stovky kilometrů běžeckých tras včetně světoznámé Jizerské padesátky. Na svahu naproti penzionu je Ski areál U Vodárny vybavený třemi vleky a v blízkém okolí naleznete další. V zimním období zajišťujeme pro ubytované zdarma dopravu mikrobusem na sjezdovky a zpět.

Pro milovníku krátkých vycházek po okolí doporučujeme začít v Bedřichovském Infocentru. Zde také začíná naučná stezka Bedřichovské výhledy, která Vás provede po obou stranách údolí. Velkou výhodou je vybavenost jednotlivých zastavení, která potěší hlavně Vaše děti. Pro vzdálenější procházku doporučujeme technickou naučnou stezku Černá Nisa.

Cílem Vašeho putování může být nedaleká rozhledna Královka, vzdálené necelou hodinu od penzionu, nebo půldenní výlet na lokalitu Nová louka (Šámalova chata). Případně se můžete vydat na některou z okolních vodních nádrží, buď vodní nádrž Bedřichov (ve které se za dobrého počasí můžete i vykoupat), nebo vodní nádrž Josefův Důl (zdroj pitné vody pro oblast Jablonce a Liberce - zde je koupání zakázáno). Právě z Josefova Dolu odebírá surovou vodu úpravna vody, v jejímž areálu se penzion nachází.

Milovníky sportovního vyžití potěší koupaliště, blízký lanový park, nebo tenisové kurty poblíž centrálního parkoviště. Poblíž penzionu si můžete vybrat z nabídky dvou bowlingových center a strávit příjemný večer aktivním sportem.

V nedalekém Janově nad Nisou potěší především děti Bobová dráha. U ní se nachází přírodní dětské hřiště a trampolínové centrum. Najdete zde také pizzerii nabízející občerstvení.

Novinky

 • Do Bedřichova přišlo jaro
  Do Bedřichova přišlo jaro

  Velikonoce u nás už oslavit nestihnete, ale jarní pohodu si můžete užít kdykoliv.

 • Od 1.1.2023 nové ceny
  Od 1.1.2023 nové ceny

  Vzhledem k rostoucím cenám energií a potravin dojde ke zvýšení cen za pobyt, stravování a využití sauny u nás v penzionu. Nové ceny uvádíme v přiložené tabulce.

 • Vítáme všechny hosty
  Vítáme všechny hosty

  Doklady o očkování ani prodělání nemoci Covid-19 již nejsou potřeba.