cs

Stravování

Kuchyně penzionu nabízí celodenní stravování ve formě polopenze nebo plné penze pouze ubytovaným hostům. Výběr stravy zadejte během on-line rezervace (zde je možno objednat večeře přímo) nebo při příjezdu do penzionu. Obědy jsou k dispozici v pracovní dny, o víkendu záleží na domluvě s recepční.

Jídelna je samoobslužná a samozřejmostí je kvalitní čerstvá kohoutková na stole. Snídaně jsou zahrnuty v ceně ubytování a jsou formou rautového stolu.

Obědy a večeře si mohou ubytovaní hosté vybírat z nabídky denního menu (vždy minimálně výběr ze dvou jídel).
Obědy a večeře je nutno objednat vždy den předem do 12 hodin.

Pro gurmány nabízíme možnost grilování na terase penzionu a pro skalní příznivce přírody také opékání na otevřeném ohni. Ohniště je umístěno kousek od penzionu na okraji lesa, je vybaveno kovovými tyčemi na opékání uzenin, kovovým roštem. Případné využití je potřeba domluvit s provozní penzionu den dopředu pro zajištění dřeva na opékání.

Pro pohodové posezení je připraven útulný bar. Zde si můžete s přáteli dát něco dobrého k pití, případně společně sledovat program v televizi. Bar je stejně jako všechny prostory penzionu nekuřácký.

Prohlédněte si nabídku poledních menu pro ubytované

Novinky

 • Od 1.1.2023 nové ceny
  Od 1.1.2023 nové ceny

  Vzhledem k rostoucím cenám energií a potravin dojde ke zvýšení cen za pobyt, stravování a využití sauny u nás v penzionu. Nové ceny uvádíme v přiložené tabulce.

 • Vítáme všechny hosty
  Vítáme všechny hosty

  Doklady o očkování ani prodělání nemoci Covid-19 již nejsou potřeba.

 • Od 1.1.2022 upravujeme stravné, cena za pobyt se nemění
  Od 1.1.2022 upravujeme stravné, cena za pobyt se nemění

  Od nového roku jsme nuceni upravit ceny stravného, zvyšují se ceny surovin a energií. Cena za ubytování zůstává stejné jako v roce 2021.