cs

Stravování

Kuchyně penzionu nabízí celodenní stravování ve formě polopenze nebo plné penze pouze ubytovaným hostům. Výběr stravy zadejte během on-line rezervace (zde je možno objednat večeře přímo) nebo při příjezdu do penzionu. Obědy jsou k dispozici v pracovní dny, o víkendu záleží na domluvě s recepční.

Jídelna je samoobslužná a samozřejmostí je kvalitní čerstvá kohoutková na stole. Snídaně jsou zahrnuty v ceně ubytování a jsou formou rautového stolu.

Obědy a večeře si mohou ubytovaní hosté vybírat z nabídky denního menu (vždy minimálně výběr ze dvou jídel).
Obědy a večeře je nutno objednat vždy den předem do 12 hodin.

Pro gurmány nabízíme možnost grilování na terase penzionu a pro skalní příznivce přírody také opékání na otevřeném ohni. Ohniště je umístěno kousek od penzionu na okraji lesa, je vybaveno kovovými tyčemi na opékání uzenin, kovovým roštem. Případné využití je potřeba domluvit s provozní penzionu den dopředu pro zajištění dřeva na opékání.

Pro pohodové posezení je připraven útulný bar. Zde si můžete s přáteli dát něco dobrého k pití, případně společně sledovat program v televizi. Bar je stejně jako všechny prostory penzionu nekuřácký.

Prohlédněte si nabídku poledních menu pro ubytované

Novinky

 • Velikonoce v Bedřichově
  Velikonoce v Bedřichově

  Jarní prázniny byly letos opravdu "jarní", sněhu jsme si moc neužili. Ale můžete přijet zažít opravdové svátky jara - Velikonoce.

 • V Bedřichově napadl první sníh
  V Bedřichově napadl první sníh

  Máte nejvyšší čas naplánovat si zimní pobyt.

 • Pohádkový den otevřených dveří na ÚV Bedřichov
  Pohádkový den otevřených dveří na ÚV Bedřichov

  Přijďte se podívat v pátek 8.9. k nám, na úpravnu vody, na den otevřených dveří.