cs

Stravování

Kuchyně penzionu nabízí celodenní stravování ve formě polopenze nebo plné penze pouze ubytovaným hostům. Výběr stravy zadejte během on-line rezervace nebo při příjezdu do penzionu. Jídelna je samoobslužná a samozřejmostí je kvalitní čerstvá kohoutková na stole. Snídaně jsou zahrnuty v ceně ubytování a jsou formou rautového stolu.

Obědy a večeře si mohou ubytovaní hosté vybírat z nabídky denního menu (vždy minimálně výběr ze dvou jídel).
Obědy a večeře je nutno objednat vždy den předem do 12 hodin.

Pro gurmány nabízíme možnost grilování na terase penzionu a pro skalní příznivce přírody také opékání na otevřeném ohni. Ohniště je umístěno kousek od penzionu na okraji lesa, je vybaveno kovovými tyčemi na opékání uzenin, kovovým roštem. Případné využití je potřeba domluvit s provozní penzionu den dopředu pro zajištění dřeva na opékání.

Pro pohodové posezení je připraven útulný bar. Zde si můžete s přáteli dát něco dobrého k pití, případně společně sledovat program v televizi. Bar je stejně jako všechny prostory penzionu nekuřácký.

Prohlédněte si nabídku poledních menu pro ubytované

Novinky

 • Vítáme všechny hosty
  Vítáme všechny hosty

  Doklady o očkování ani prodělání nemoci Covid-19 již nejsou potřeba.

 • Od 1.1.2022 upravujeme stravné, cena za pobyt se nemění
  Od 1.1.2022 upravujeme stravné, cena za pobyt se nemění

  Od nového roku jsme nuceni upravit ceny stravného, zvyšují se ceny surovin a energií. Cena za ubytování zůstává stejné jako v roce 2021.

 • Nová omezení pro hosty
  Nová omezení pro hosty

  Vzhledem k Mimořádnému opatření Ministerstva zdravotnictví 1028 ze dne 18.11.2021 s platností od pondělí 22. listopadu 2021 je možné v našem penzionu ubytovat pouze hosty, kteří splňují podmínky definované v uvedeném dokumentu.