cs

Akce a novinky

Dbáme na hygienickou bezpečnost

Vzhledem k Mimořádnému opatření Ministerstva zdravotnictví s platností od 24. května 2021 je možné v našem penzionu ubytovat pouze hosty kteří:

Už se na Vás těšíme

Jsme připraveni poskytovat ubytování a služby při dodržování předepsaných hygienických opatření.

 

Penzion Vodárna Bedřichov

Penzion, který je umístěn v areálu úpravny vody Bedřichov, nabízíme ubytování ve dvou a třílůžkových pokojích, vybavených vlastním sociálním zařízením a televizí. Pro rodiny s dětmi máme připraveny dva rodinné pokoje - vždy dva dvolulůžkové pokoje se společnou chodbičkou a souciálkou.

Penzion je vybaven vlastní restaurací s celodenním provozem, jídelnou, společenskou místností s ozvučením a projekční technikou, barem. K dispozici je bazén v ceně ubytování, na místě si můžete objednat použití sauny, návštěvu vybavené posilovny nebo masáže (více v ceníku).

Pro ubytované hosty je zdarma parkování v oploceném areálu a wi-fi v celém objektu penzionu. V zimním období je zajištěna doprava na sjezdovku a ze sjezdovky do hotelu zdarma.

Pro návštěvníky, kteří přijížděí poprvé, máme připraveno krátké video Vstup do budovy penzionu Bedřichov (projděte si trasu od vstupních dveří budovy do recepce a baru) a krátký popis Jak se k nám dostanete.

 

 

Wellness

 Krytý plavecký bazén, vířivka, sauna, posilovna nebo masáže jsou pro Vás připraveny v areálu penzionu. Když se vrátíte z výletu po Jizerských horách, když si projedete trasu Jizerské padesátky na kole nebo se vrátíte po celodenním lyžovaní na nedalekých sjezdovkách a budete potřebovat nabrat síly. Návštěva bazénu je vhodná i pro děti.

Zde můžete nechat odplavit všechny starosti a načerpat novou energii na další dny pobytu v Jizerkách.

 

 

Svatby

Zajistíme pro Vás svatební hostinu, rodinné setkání, firemní vecírek, oslavu narozenin nebo setkání s přáteli včetně ubytování účastníků v penzionu. Pro novomanžele připravíme novomanželský apartmán. Naše kuchyně pro Vás připraví menu a raut přesně podle Vašich představ. Hostům je k dispozici vybavený bar s obsluhou. Budete-li mít zájem, zajistíme ozvučení salonku včetně DJ, při dobrém počasí grilování na terase.

Pro loučení se svobodou,  nebo jiné uzavřené společnosti je vhodný pronájem celého objektu ubytovacího střediska v Harrachově.

 

 

Ubytovací zařízení Harrachov

Zařízení obsahuje pět dvoulůžkových pokojů, vybavených manželskou postelí s možností přistýlky se společným sociálním zařízením umístěným na chodbě (dámské/pánské WC a sprchy). V budově je umístěna společná kuchyňka vybavená dvěma elektrickými dvouplotýnkovými varnými deskami, dvěmi dřezy s tekoucí teplou vodou, třemi lednicemi a nádobím k vaření i konzumaci jídel.

Dva apartmány mají větší podlahovou plochu, stůl se čtyřmi židlemi, konferenční stolek a dvě křesla rozložitelná na přistýlky. K vybavení apartmánu patří vlastní koupelna s WC, umyvadlem a vanou.

Společenská místnost vybavená sedacími soupravami, stolky a televizí je společná pro všechny ubytované.

Pobyty v Harrachově jsou vždy beze stravy. Úhrada pobytu se provádí fakturou, proto vyplňte při registraci správně všechny údaje.

Videoprohlídka ubytování v Harrachově