cs

Akce a novinky

Samotesty a čestná prohlášení neuznáváme

Vzhledem k Mimořádnému opatření Ministerstva zdravotnictví s platností od 24. května 2021 je možné v našem penzionu ubytovat pouze hosty kteří:

Už se na Vás těšíme

Jsme připraveni poskytovat ubytování a služby při dodržování předepsaných hygienických opatření.

Penzion Vodárna Bedřichov

Nabízíme ubytování v srdci Jizerských hor ve dvou a třílůžkových pokojích, vybavených vlastním sociálním zařízením a televizí.

Penzion je vybaven vlastní restaurací s celodenním provozem, jídelnou, společenskou místností s ozvučením a projekční technikou, barem. K dispozici je bazén v ceně ubytování a můžete si na místě objednat použití sauny (více v ceníku).

Pro ubytované hosty je zdarma parkování v areálu a wi-fi v celém objektu penzionu. V zimním období je zajištěna doprava na sjezdovku a ze sjezdovky do hotelu zdarma.

Vstup do budovy penzionu Bedřichov (projděte si trasu od vstupních dveří budovy do recepce a baru).

Přijíždíte-li poprvé, přečtěte si krátký popis Jak se k nám dostanete.

Těšíme se a Vás, přijeďte si odpočinout "po Coroně"

 

Ubytovací zařízení Harrachov

Zařízení obsahuje pět dvoulůžkových pokojů, vybavených manželskou postelí s možností přistýlky se společným sociálním zařízením umístěným na chodbě (dámské/pánské WC a sprchy). V budově je umístěna společná kuchyňka vybavená dvěma elektrickými dvouplotýnkovými varnými deskami, dvěmi dřezy s tekoucí teplou vodou, třemi lednicemi a nádobím k vaření i konzumaci jídel.

Dva apartmány mají větší podlahovou plochu, stůl se čtyřmi židlemi, konferenční stolek a dvě křesla rozložitelná na přistýlky. K vybavení apartmánu patří vlastní koupelna s WC, umyvadlem a vanou.

Společenská místnost vybavená sedacími soupravami, stolky a televizí je společná pro všechny ubytované.

Pobyty v Harrachově jsou vždy beze stravy. Úhrada pobytu se provádí fakturou, proto vyplňte při registraci správně všechny údaje.

Videoprohlídka ubytování v Harrachově