cs

Akce a novinky

Velikonoce v Bedřichově

Jarní prázniny byly letos opravdu "jarní", sněhu jsme si moc neužili. Ale můžete přijet zažít opravdové svátky jara - Velikonoce.

V Bedřichově napadl první sníh

Máte nejvyšší čas naplánovat si zimní pobyt.

 

Penzion Vodárna Bedřichov

Penzion, který je umístěn v areálu úpravny vody Bedřichov, nabízíme ubytování ve dvou a třílůžkových pokojích, vybavených vlastním sociálním zařízením a televizí. Pro rodiny s dětmi máme připraveny dva rodinné pokoje - vždy dva dvolulůžkové pokoje se společnou chodbičkou a souciálkou. Od 1.1.2022 platí omezení pro individuální ubytování minimálně na dvě noci

Penzion je vybaven vlastní restaurací s celodenním provozem, jídelnou, společenskou místností s ozvučením a projekční technikou, barem. K dispozici je bazén v ceně ubytování, na místě si můžete objednat použití sauny, návštěvu vybavené posilovny nebo masáže (více v ceníku).

Pro ubytované hosty je zdarma parkování v oploceném areálu a wi-fi v celém objektu penzionu. V zimním období je zajištěna doprava na sjezdovku a ze sjezdovky do hotelu zdarma.

Protože je penzion součástí objektu úpravny pitné vody jsou pobyty bez možnosti domácích mazlíčků.

Pro návštěvníky, kteří přijížděí poprvé, máme připraveno krátké video Vstup do budovy penzionu Bedřichov (projděte si trasu od vstupních dveří budovy do recepce a baru) a krátký popis Jak se k nám dostanete.

 

 

Wellness

 Krytý plavecký bazén, vířivka, sauna, posilovna nebo masáže jsou pro Vás připraveny v areálu penzionu. Když se vrátíte z výletu po Jizerských horách, když si projedete trasu Jizerské padesátky na kole nebo se vrátíte po celodenním lyžovaní na nedalekých sjezdovkách a budete potřebovat nabrat síly. Návštěva bazénu je vhodná i pro děti.

Zde můžete nechat odplavit všechny starosti a načerpat novou energii na další dny pobytu v Jizerkách.

 

 

Svatby

Zajistíme pro Vás svatební hostinu, rodinné setkání, firemní vecírek, oslavu narozenin nebo setkání s přáteli včetně ubytování účastníků v penzionu. Pro novomanžele připravíme novomanželský apartmán. Naše kuchyně pro Vás připraví menu a raut přesně podle Vašich představ. Hostům je k dispozici vybavený bar s obsluhou. Budete-li mít zájem, zajistíme ozvučení salonku včetně DJ, při dobrém počasí grilování na terase.