cs

Akce a novinky

Nová omezení pro hosty

Vzhledem k Mimořádnému opatření Ministerstva zdravotnictví 1028 ze dne 18.11.2021 s platností od pondělí 22. listopadu 2021 je možné v našem penzionu ubytovat pouze hosty, kteří splňují podmínky definované v uvedeném dokumentu.

Rekreační zařízení Harrachov

Vzhledem k prodeji rekreačního zařízení - ubytovny Harrachov, od 1. listopadu 2021 již není možná rezervace pobytů.

 

Penzion Vodárna Bedřichov

Penzion, který je umístěn v areálu úpravny vody Bedřichov, nabízíme ubytování ve dvou a třílůžkových pokojích, vybavených vlastním sociálním zařízením a televizí. Pro rodiny s dětmi máme připraveny dva rodinné pokoje - vždy dva dvolulůžkové pokoje se společnou chodbičkou a souciálkou.

Penzion je vybaven vlastní restaurací s celodenním provozem, jídelnou, společenskou místností s ozvučením a projekční technikou, barem. K dispozici je bazén v ceně ubytování, na místě si můžete objednat použití sauny, návštěvu vybavené posilovny nebo masáže (více v ceníku).

Pro ubytované hosty je zdarma parkování v oploceném areálu a wi-fi v celém objektu penzionu. V zimním období je zajištěna doprava na sjezdovku a ze sjezdovky do hotelu zdarma.

Pro návštěvníky, kteří přijížděí poprvé, máme připraveno krátké video Vstup do budovy penzionu Bedřichov (projděte si trasu od vstupních dveří budovy do recepce a baru) a krátký popis Jak se k nám dostanete.

 

 

Wellness

 Krytý plavecký bazén, vířivka, sauna, posilovna nebo masáže jsou pro Vás připraveny v areálu penzionu. Když se vrátíte z výletu po Jizerských horách, když si projedete trasu Jizerské padesátky na kole nebo se vrátíte po celodenním lyžovaní na nedalekých sjezdovkách a budete potřebovat nabrat síly. Návštěva bazénu je vhodná i pro děti.

Zde můžete nechat odplavit všechny starosti a načerpat novou energii na další dny pobytu v Jizerkách.

 

 

Svatby

Zajistíme pro Vás svatební hostinu, rodinné setkání, firemní vecírek, oslavu narozenin nebo setkání s přáteli včetně ubytování účastníků v penzionu. Pro novomanžele připravíme novomanželský apartmán. Naše kuchyně pro Vás připraví menu a raut přesně podle Vašich představ. Hostům je k dispozici vybavený bar s obsluhou. Budete-li mít zájem, zajistíme ozvučení salonku včetně DJ, při dobrém počasí grilování na terase.