cs

Novinky

Vítáme první letošní hosty

Z rozhodnutí vlády ČR můžeme otevřít a přivítat první hosty v letošním roce. Ovšem za zpřísněných hygienických opatření, čtěte dále.

Vzhledem k Mimořádnému opatření Ministerstva zdravotnictví s platností od 24. května 2021 je možné v našem penzionu ubytovat pouze hosty kteří:

 • se prokazují výsledkem RT_PCR testu na přítomnost viru SARS-CoV-2 nebo POC antigenního testu na přítomnost antigenu viru SARS-CoV-2 ne starším než 48 hodin. V případě pobytu delší než 7 dní, je nutno test opakovat.

 

 • doloží, že již byli očkováni proti onemocnění COVID-19 a od první dávky očkovací látky  v případě dvou dávkového schématu uplynulo nejméně 22 dní. V případě jedno dávkového schématu uplynulo nejméně 14 dní.

 

 • doloží, že prodělali laboratorně potvrzené onemocnění COVID-19, uplynula u nich doba izolace podle platného mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví, nejeví žádné příznaky onemocnění COVID-19 a od prvního pozitivního RT_PCR testu na přítomnost viru SARS-CoV-2 nebo POC antigenního testu na přítomnost antigenu viru SARS-CoV-2 neuplynulo více než 180 dní.

 

Děkujeme, že respektujete výše uvedené opatření.

Novinky

 • Od 1.1.2023 nové ceny
  Od 1.1.2023 nové ceny

  Vzhledem k rostoucím cenám energií a potravin dojde ke zvýšení cen za pobyt, stravování a využití sauny u nás v penzionu. Nové ceny uvádíme v přiložené tabulce.

 • Vítáme všechny hosty
  Vítáme všechny hosty

  Doklady o očkování ani prodělání nemoci Covid-19 již nejsou potřeba.

 • Od 1.1.2022 upravujeme stravné, cena za pobyt se nemění
  Od 1.1.2022 upravujeme stravné, cena za pobyt se nemění

  Od nového roku jsme nuceni upravit ceny stravného, zvyšují se ceny surovin a energií. Cena za ubytování zůstává stejné jako v roce 2021.