cs

Novinky

Pomáháme potřebným

Vzhledem k šíření nákazy koronaviru kuchyně penzionu navaří, zataví do plastu a poskytne obědy i lidem, kteří se ocitli v nelehké situaci.

Společnost Severočeská servisní, a.s. poskytne obědy lidem v tíživé situaci v Liberci a v Jablonci nad Nisou. Vzhledem k šíření nákazy koronaviru a s tím spojeným vyhlášením nouzového stavu pro Českou republiku, se ze dne na den změnila situace pro mnohé z nás. Penzion Vodárna Bedřichov, který Severočeská servisní provozuje, zajišťuje závodní stravování pro zaměstnance vodáren. Nově tak navaří, zavakuuje a poskytne obědy i lidem, kteří se ocitli v nelehké situaci.

Nabídka směřuje i k seniorům, kteří rizikovou skupinu vzhledem k šíření nákazy představují. Vodárny si i pro své zaměstnance starší 64 let zavedly zvláštní opatření. Je-li nutný pobyt zaměstnance na pracovišti, jsou pro něj upraveny pracovní podmínky včetně podmínek ke stravování tak, aby byl minimalizován kontakt s ostatními zaměstnanci.

Novinky

 • Od 1.1.2023 nové ceny
  Od 1.1.2023 nové ceny

  Vzhledem k rostoucím cenám energií a potravin dojde ke zvýšení cen za pobyt, stravování a využití sauny u nás v penzionu. Nové ceny uvádíme v přiložené tabulce.

 • Vítáme všechny hosty
  Vítáme všechny hosty

  Doklady o očkování ani prodělání nemoci Covid-19 již nejsou potřeba.

 • Od 1.1.2022 upravujeme stravné, cena za pobyt se nemění
  Od 1.1.2022 upravujeme stravné, cena za pobyt se nemění

  Od nového roku jsme nuceni upravit ceny stravného, zvyšují se ceny surovin a energií. Cena za ubytování zůstává stejné jako v roce 2021.