cs

Novinky

Rozšiřujeme nabídku pro firmy

Přemýšlíte, kde uskutečnit firemní akci? Podívejte se na naši nabídku.

FIREMNÍ AKCE A TEAMBUILDINGY
Prostory penzionu jsou ideální pro pořádání firemních akcí, obchodních jednání, školení či svateb a rodinných akcí. Svým návštevníkům nabízejí 39 ubytovacích míst a potřebný servis zahrnující audiovizuální a konferenční techniku včetne wifi připojení.

VÝBORNÁ KUCHYNĚ
Firemní jednání či teambuilding vám zpříjemníme širokou nabídkou občerstvení. Rádi pro vás připravíme rauty, coffee breaky, konferenční menu nebo grilování na terase.

ZASLOUŽENÝ RELAX
Krome práce si u nás i odpočinete. Soucčástí areálu je totiž krytý bazén s protiproudem, posilovna, sauna či vířivka. Pro odpolední relaxaci u kávy můžete využít náš denní bar.

KRÁSNÁ PŘÍRODA
Jizerské hory nabízejí v okolí penzionu mnoho cyklostezek, tématických turistických stezek, lanová střediska či rozhledny. Pešky se můžete vydat také na nedalekou vodní nádrž Bedřichov.

KONTAKTUJTE RECEPCI
Potřebujete zjistit obsazenost ve Vámi zvoleném termínu, možnost rezervace celého penzionu pro vlastní potřebu, možnosti zajištění občerstvení a ceny za požadované služby?
Prosím kontaktujte provozní penzionu na tel.: 702 174 401,
nebo zašlete poptávku na e-mail: penzion@vodarnabedrichov.cz

Novinky

 • Lehké letní saláty
  Lehké letní saláty

  V horkých letních měsících není nic lepšího než vychutnat si lehký oběd či večeři v podobě salátu. V naší nabídce poledních menu najdete chutný salát minimálně dvakrát do týdne. 

 • Hotová jídla pro firmy
  Hotová jídla pro firmy

  Firmám nabízíme čerstvá hotová jídla zatavená v plastové krabičce. Denně vaříme na výběr z více jídel.Prohlédněte si Jídelní lístky.

 • Odkládáme roušky
  Odkládáme roušky

  Přijeďte si užít léto v Jizerských horách bez omezení. Cyklistika, turistika na dosah ruky, wellness přímo v areálu, celodenní stravování to je Penzion Vodárna Bedřichov.

Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací o cookies..