cs

Novinky

Rozšiřujeme nabídku pro firmy

Přemýšlíte, kde uskutečnit firemní akci? Podívejte se na naši nabídku.

FIREMNÍ AKCE A TEAMBUILDINGY
Prostory penzionu jsou ideální pro pořádání firemních akcí, obchodních jednání, školení či svateb a rodinných akcí. Svým návštevníkům nabízejí 39 ubytovacích míst a potřebný servis zahrnující audiovizuální a konferenční techniku včetne wifi připojení.

VÝBORNÁ KUCHYNĚ
Firemní jednání či teambuilding vám zpříjemníme širokou nabídkou občerstvení. Rádi pro vás připravíme rauty, coffee breaky, konferenční menu nebo grilování na terase.

ZASLOUŽENÝ RELAX
Krome práce si u nás i odpočinete. Soucčástí areálu je totiž krytý bazén s protiproudem, posilovna, sauna či vířivka. Pro odpolední relaxaci u kávy můžete využít náš denní bar.

KRÁSNÁ PŘÍRODA
Jizerské hory nabízejí v okolí penzionu mnoho cyklostezek, tématických turistických stezek, lanová střediska či rozhledny. Pešky se můžete vydat také na nedalekou vodní nádrž Bedřichov.

KONTAKTUJTE RECEPCI
Potřebujete zjistit obsazenost ve Vámi zvoleném termínu, možnost rezervace celého penzionu pro vlastní potřebu, možnosti zajištění občerstvení a ceny za požadované služby?
Prosím kontaktujte provozní penzionu na tel.: 702 174 401,
nebo zašlete poptávku na e-mail: penzion@vodarnabedrichov.cz

Novinky

 • Od 1.1.2023 nové ceny
  Od 1.1.2023 nové ceny

  Vzhledem k rostoucím cenám energií a potravin dojde ke zvýšení cen za pobyt, stravování a využití sauny u nás v penzionu. Nové ceny uvádíme v přiložené tabulce.

 • Vítáme všechny hosty
  Vítáme všechny hosty

  Doklady o očkování ani prodělání nemoci Covid-19 již nejsou potřeba.

 • Od 1.1.2022 upravujeme stravné, cena za pobyt se nemění
  Od 1.1.2022 upravujeme stravné, cena za pobyt se nemění

  Od nového roku jsme nuceni upravit ceny stravného, zvyšují se ceny surovin a energií. Cena za ubytování zůstává stejné jako v roce 2021.