cs

Novinky

Rozšiřujeme nabídku pro firmy

Přemýšlíte, kde uskutečnit firemní akci? Podívejte se na naši nabídku.

FIREMNÍ AKCE A TEAMBUILDINGY
Prostory penzionu jsou ideální pro pořádání firemních akcí, obchodních jednání, školení či svateb a rodinných akcí. Svým návštevníkům nabízejí 39 ubytovacích míst a potřebný servis zahrnující audiovizuální a konferenční techniku včetne wifi připojení.

VÝBORNÁ KUCHYNĚ
Firemní jednání či teambuilding vám zpříjemníme širokou nabídkou občerstvení. Rádi pro vás připravíme rauty, coffee breaky, konferenční menu nebo grilování na terase.

ZASLOUŽENÝ RELAX
Krome práce si u nás i odpočinete. Soucčástí areálu je totiž krytý bazén s protiproudem, posilovna, sauna či vířivka. Pro odpolední relaxaci u kávy můžete využít náš denní bar.

KRÁSNÁ PŘÍRODA
Jizerské hory nabízejí v okolí penzionu mnoho cyklostezek, tématických turistických stezek, lanová střediska či rozhledny. Pešky se můžete vydat také na nedalekou vodní nádrž Bedřichov.

KONTAKTUJTE RECEPCI
Potřebujete zjistit obsazenost ve Vámi zvoleném termínu, možnost rezervace celého penzionu pro vlastní potřebu, možnosti zajištění občerstvení a ceny za požadované služby?
Prosím kontaktujte provozní penzionu na tel.: 702 174 401,
nebo zašlete poptávku na e-mail: penzion@vodarnabedrichov.cz

Novinky

 • Samotesty a čestná prohlášení neuznáváme
  Samotesty a čestná prohlášení neuznáváme

  Vzhledem k Mimořádnému opatření Ministerstva zdravotnictví s platností od 24. května 2021 je možné v našem penzionu ubytovat pouze hosty kteří:

 • Už se na Vás těšíme
  Už se na Vás těšíme

  Jsme připraveni poskytovat ubytování a služby při dodržování předepsaných hygienických opatření.

 • Vítáme první letošní hosty
  Vítáme první letošní hosty

  Z rozhodnutí vlády ČR můžeme otevřít a přivítat první hosty v letošním roce. Ovšem za zpřísněných hygienických opatření, čtěte dále.